AC – Image 1
European-food-industry-leads-calls-for-Lima-progress-on-climate-change_strict_xxl
transportation-management-systems
solutions-for-automakers-1085x472_239120110922939732
صنایع-غذایی
energy_mgmt_banner
banner3
banner3
۱۰۰۰-NATA-Testing-Lab
۰۰۰۰۰۰۰۳۳۷۲۷
ISOTS29001
banner-2

هماهنگ با انجمن

به دنبال یک قالب حرفه ای هماهنگ شده با انجمن سایت هستید ؟ انفولد را بدون شک و تردید انتخاب کنید . شما حتی قادر خواهید بود به راحتی فروشگاه متصل به سایت نیز راه اندازی کنید

رنگ بندی های دلخواه

بیش از ۳۰ طرح مختلف با قابلیت رنگ بندی های دلخواه برای صفحات شما طراحی شده است به دلخواه خودتان صفحه اول را رنگبندی کنید ، مطالب را متمایز کنید یا شخصی سازی کنید.

بازیابی کنید

انفولد این قدرت را به شما میدهد که هر بخش از سایت را به دلخواه خود بازیابی کنید . بسیازید یا ویرایش کنید کار کردن با این قالب برای شما بسیار لذت بخش و مفرح خواهد بود فقط کافی است امتحان کنید.

ابزارهای قدرتمندی جهت استفاده های مختلف

شما میتوانید نمونه کای های خود را در چندین طرح و حالت مختلف به نمایش بگذارید ما فقط یکی از آن حالت هارا انتخاب کرده ایم
برای مشاهده سایر حالت های نمایش نمونه کار میتوانید از منوی سایت گزینه نمونه کارها را انتخاب و حالت های آنرا مشاهده کنید.

هر طوری که تصور کنید امکان پذیر است

این متن به صورت آزمایشی و دلخواه است شما میتوانید آنرا تغییر و یا حذف کنید همانطور که گفته شد این یک متن تست است پس هیچ ارزش دیگری ندارد . اما لطفا به محیط زیست خود احترام بگذارید .

 • سعی کنید همواره به حیوانات و سایر موجودات زنده احترام بگذارید
 • حیوانات نیز مانند شما حق حیات دارند لطفا به خودتان اجازه گرفتن این حق را ندهید .
 • همواره به محیط زیست پیرامون خود توجه کنید ، زمین دوست ماست آنرا دوست بدارید .
 • تا به حال فکر کرده اید وقتی زباله ای را روی زمین می اندازید چه کسی باید آنرا برایتان جمع کند …
 • لطفا به نکات بالا احترام گذاشته ، زیرا به خودتان احترام گذاشته اید .

ارتباط با ما از طریق :

شما میتوانید با مراجعه حضوری به شرکت و یا استفاده از تلفن های تماس و ایمیل با ما در ارتباط باشید . گروه ما همیشه در کنار شما خواهد بود و این یک متن به عنوان تست است

: خیابان امام ، بلوار آیت الله ، کوچه سوم ، پلاک چهارم

: همه روزه از ۸ الی ۱۴ و ۱۶ الی ۲۰

: Email@HarKoJa.Com

: ۰۱۳-۵۶۴-۶۵-۸۵

 • طراحی بی نظیر را مشاهده کنید

  یک قالب فوق العاده با امکانات عالی و توسعه پذیر . بی نظیر برای شرکت ها و موسساتی که میخواهند کالا یا خدمات خود را معرفی کنند . حرفه ای و کارآمد …

 • درخواست سفارش را ارسال کنید

  شما به راحتی میتوانید این قالب بی نظیر را تهیه کنید . فقط کافی است آنرا سفارش دهید و در کمترین زمان آنرا بدست آورید ، این قالب امکانات خارق العاده ای دارد

 • کالای خود را معرفی کنید

  با استفاده از امکاناتی که انفولد برای شما تهیه دیده است تجارت خودتان را شروع کنید و کالاهای خود را در سایت قرار دهید ، به راحتی قابل انجام و تغییر است ، زمان را از دست ندهید

 • ما پشتیبان شما هستیم

  شما میتوانید هرگونه سوال خود را در رابطه با کار این قالب از ما بپرسید ، امکانات بسیار و بی نهایتی برای استفاده از این قالب در نظر گرفته شده است . فقط کافی است شروع کنید

یک تجربه زیبا و فوق العاده !

با استفاده از این تم تمام خدمات و یا کالای خود را با زیبا ترین و جذاب ترین استایل ها به نمایش بگذارید

چشم گیر و دنلنشین
امکانات عالی
طراحی با عشق
بروز و قدرتمند
واکنش گرا و چند زبانه
۱
۲
۱

انفولد بی نظیر و بی همتاست

۲

شیک و زیبا

آماده برای موبایل و تبلت ها

این قالب بی نظیر که با امکانات فراوانی ارائه میشود ، کاملا واکنش گرا و متناسب با سیستم های هوشمند و جدید طراحی شده است .  به قدری کار کردن با این قالب برای شما لذت بخش خواهد بود که مطمئنا وقت زیادی را صرف آن خواهید کرد .

البته این کار بسیار برای شما نیز لذت بخش خواهد بود ، زیرا این یک متن تست است . شما میتوانید با استفاده از صفحات بی نهایت این قالب تعداد زیادی برگه ایجاد کنید با انواع طراحی ها و رنگ بندی های متفاوت ، بسیار مدرن و کاربر پسند .

طراح های زیادی برای شما در نظر گرفته شده است که باید آنهارا انتخاب کنید و به شکل دلخواه خود تغییر دهید .این قالب بی نظیر که با امکانات فراوانی ارائه میشود ، کاملا واکنش گرا و متناسب با سیستم های هوشمند و جدید طراحی شده است .  به قدری کار کردن با این قالب برای شما لذت بخش خواهد بود که مطمئنا وقت زیادی را صرف آن خواهید کرد .

اخبار شرکت

نظرات برخی از مشتریان

از وقتی با قالب انفولد که توسط تیم پارسی گروپ با همراهی قالب.بیز فارسی سازی شده استفاده میکنم خیلی کارهام راحت تر پیش میره ، دیگه نیازی به طراحی و وقت گذاشتن زیاد برای بخش ها ندارم

جان ویلی
جان ویلیطراحسایت جان

این قالب کیفیت بالایی داره ، رابط کاربری فوق العاده ای نیز داره که کار کردن با اون بسیار لذت بخش میشه . شما فقط کافیه کمی با این قالب آشنایی پیدا کنید تا به دنیای بی حد و مرز اون پی ببرید .

کریستین راجر
کریستین راجرگرافیستوبسایت

بهره گیری از دانش ما رمز موفقیت شماست

ما بهترین هارا به شما ارائه میدهیم ، برخی از ویژگی ها عبارتند از

امکاناتی چشمگیر و کارآمد

متن دلخواه و ساختگی شما میتواند در این قسمت اضافه شود . برای این کار باید قالب صفحه اصلی را برای ویرایش باز کرده و به دلخواه خود تغییر دهید .

هسته ای قدرتمند و انعظاف پذیر

متن دلخواه و ساختگی شما میتواند در این قسمت اضافه شود . برای این کار باید قالب صفحه اصلی را برای ویرایش باز کرده و به دلخواه خود تغییر دهید .

برگه ها و فایل های آماده

متن دلخواه و ساختگی شما میتواند در این قسمت اضافه شود . برای این کار باید قالب صفحه اصلی را برای ویرایش باز کرده و به دلخواه خود تغییر دهید .

اسلاید ۱

اسلاید ۲

اسلاید ۱

اسلاید ۲

اسلاید ۱

اسلاید ۲