به اطلاع کلیه کاربران گرامی می رساند که دوره آموزش آشنایی با استاندارد ISO 9001:2015 در قالب ۹ فیلم آموزشی، هر یک به مدت ۴۵ دقیقه و به صورت کاملا کاربردی با مثال های مناسب در طرح ریزی سیستم مدیریت کیفیت بر اساس الزامات ISO ۹۰۰۱:۲۰۱۵ به همراه فایل PDF دوره آموزشی (۲۴۶ صفحه) توسط واحد آکادمی آنلاین AKP تهیه شده است که در بخش دانلود آکادمی آنلاین سایت در دسترس کلیه دانش پژوهان قرار گرفته است.

کلیه علاقه مندان می توانند با مراجعه به بخش آکادمی آنلاین AKP  در وبسایت آریان کیفیت پرداز دموی ۳ دقیقه ای از فیلم آموزش مربوطه را ملاحظه نموده و در صورت تمایل نسبت به تهیه پکیچ آموزش مربوطه اقدام نمایند.

پکیج آموزشی شامل :

الف – ۹ بخش فیلم آموزشی هر یک به مدت ۴۵ الی ۶۰ دقیقه

ب – فایلPDF دوره آموزشی در ۲۴۶ اسلاید

ج – سوالات ارزیابی پایان دوره 

همچنین محتوای دوره آموزشی به شرح ذیل می باشد:

بخش ۱. تعاریف و مفاهیم کلیدی در دوره آموزشی

بخش ۲. سیستم مدیریت کیفیت یک تصمیم استراتژیک

بخش ۳. مدیریت کیفیت مبتنی بر نگرش سیستمی

بخش ۴. مدیریت کیفیت مبتنی بر نگرش فرایندی

بخش ۵. تفکر مبتنی بر ریسک

بخش ۶. اصول ۷ گانه مدیریت کیفیت

بخش ۷. تشریح الزامات و تغییرات ISO ۹۰۰۱:۲۰۱۵

در این دوره آموزشی شما می توانید به صورت کاربردی با مفاهیم و اصول مدیریت کیفیت، نحوه شناسایی و مدیریت فرایند ها، تفکر میتنی بر ریسک و نحوه به کار گیری آن در طرح ریزی سیستم مدیریت کیفیت و در نهایت با ساختار و الزامات استاندارد به صورت کاربدری آشنا شوید.

همچنین سه کارگاه آموزشی ارائه شده در رابطه با آموزش ISO ۹۰۰۱:۲۰۱۵ است که در صورت تمایل دانش پژوهان می توانند با پاسخ دهی و ارسال آنها نسبت به دریافت گواهی آموزشی دوره ISO ۹۰۰۱:۲۰۱۵ نیز اقدام نمایند.

جهت مشاهده دموی فیلم دوره آموزشی آشنایی ISO 9001:2015 و خرید و دانلود این محصول آموزشی بر روی لینک ذیل کلیک بفرمایید.